Sök bostad eller innehåll

Om oss

Kontakta oss på huvudkontoret

Fastighetsbyrån Huvudkontor
Postadress: Fastighetsbyrån, Box 644, 101 32 Stockholm
Besöksadress: Västra Järnvägsgatan 7
Telefon: 08-54 54 55 00
Fax: 08-54 54 55 01
E-post: info@fastighetsbyran.se

Johan Vesterberg PR & Kommunikationschef
Tel: 08-54 54 55 28, 0708-20 44 34
E-post: johan.vesterberg@fastighetsbyran.se

Johan Engström VD
Tel: 070 - 55 80 530
johan.engstrom@fastighetsbyran.se

Regionchefer - För frågor rörande kontor och etableringar

Tony Dommartine Regionchef Stockholm  
Tel: 0704-61 03 00 
tony.dommartine@fastighetsbyran.se 

Andréas Valentinson Regionchef Norr
Tel: 0703-87 55 25
andreas.valentinson@fastighetsbyran.se

Arvid Sundquist Regionchef Väst & Syd
Tel: 0701-09 34 47 
arvid.sundquist@fastighetsbyran.se

Camilla Hemlin Regionchef Öst & Syd
Tel: 0708-63 39 29
camilla.hemlin@fastighetsbyran.se

Daniel Nilsson VD Utland
Tel: +34 617-343 846 
daniel.nilsson@fastighetsbyran.se

Personal

Linda Nyström Tf HR-chef
Tel: 08-54 54 55 22, 0703-00 48 09
linda.nystrom@fastighetsbyran.se

Ulf Häger Rekryteringsansvarig
Tel: 08-54 54 55 09, 0722-31 90 14
ulf.hager@fastighetsbyran.se

Terese Ramming, Kompetensansvarig
Tel: 08-50 55 74 37, 0725-79 94 64
terese.ramming@fastighetsbyran.se

Marknad och Kommunikation 
Ulrika Lorentzi Marknad- och kommunikationschef
Tel: 08-54 54 55 16
ulrika.lorentzi@fastighetsbyran.se

Annicka Traugott Ansvarig Digitala kanaler
Tel: 08-50 55 74 36
annicka.traugott@fastighetsbyran.se

Utveckling
Ylva Gunnarsson Utvecklingschef 
Tel: 070-2750595 
jesper.jansson@fastighetsbyran.se

Nyproduktion
Henrik Lenander Affärsområdesansvarig Nyproduktion
Tel: 08-54 54 55 11
henrik.lenander@fastighetsbyran.se

Läs mer om hur vi hanterar cookies